Forum Gryficki Klub Fotograficzny Strona Główna Gryficki Klub Fotograficzny
Gryficki Klub Fotograficzny
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zagrozenie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 46, 47, 48  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gryficki Klub Fotograficzny Strona Główna -> Nasze prace
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacko



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 48

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 21:39    Temat postu: zagrozenie Odpowiedz z cytatem

ludzie są nieodpowiedzialni ,najlepsze rezultaty były by gdyby wszystkich przyjezdnych izolować od rodziny i bliskich kierować do wybranych miejsc np. wynająć szkoły internaty czy hotele na czas epidemii i tam ich zawozić a tak oni zarażają rodziny i to idzie dalej dalej i nie będzie końca a tak siedzieli by aż porobią im badania i wtedy wypuszczaćJak to mówią karma wraca (chociaż osobiście nie wierzę w zabobony) ale Ci co tak krzyczą o kwarantannie w internatach i szkołach sami najpewniej tego doczekają. Wszak nie wiesz internauto drogi czy za tydzień lub dwa nie zostaniesz odnaleziony przez inspektora sanepidu z nakazem obowiązkowej kwarantanny bo właśnie ktoś komu test na koronawirusa wyszedł pozytywny poinformował,że miał z Tobą kontakt. Krzycz głośniej o polówce gdzieś w internacie 14 dni z obcymi ludźmi A nóż jakiś polityk uzna że to rewrlacyjny pomysł.Jakie badania ludzie przecież nie ma testów po 14 dniach wychodzę z domu i tyle a że w piętnastym dni zarażam to sorki ale mnie nikt nie zbadał a wykazie przyjezdnych jestem nawet nikt nie dzwoni sam musisz zadzwonić do sanepidu że kwarantanne zacząłeś wkrecaja Was a wy wierzycie w Niemczech w samochodzie ci wymaz z jamy ustnej robią a tu temperaturę mierząJak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Ściągnęli turystów fo domu ale za opiekę jedzenie i cała kwarantannę już państwo nie chciało płacić
,Dopóki wynagrodzenie za pracę nie będzie dużo wyższe od wysokości pomocy społecznej, to praca nie będzie wartością, udrażnianie rur nowa iwiczna liczą się tylko cwaniaki i oszuści. Nie stać mnie na nic, nie jeżdżę na wczasy, nie stołuję się poza domem, bo kupienie chociaż każdemu z członków mojej rodziny po zapiekance to już kwota 50 zł. udrażnianie rur Ożarów Nie remontuję mieszkania, jeżdżę bardzo starym samochodem. Najstarsze dziecko, aby nam pomóc udrażnianie rur białołęka pracuje w weekendy" - napisał celnik.Jak płacą śmieszne przepychanie kanalizacji Białołęka pieniądze młody pracownik dostaje na start więcej od pracownika z 20 letnim doświadczeniem. Dziwić się że ludzi nie ma do pracy ?? albo formy płacić ale pójdą w piach , udrażnianie rur piaseczno Pracy nie ma właśnie tam, gdzie płaca jest przyzwoita - brakuje głównie wykształconych fachowców. Jakiś czas temu pracowałem w dziale kadr dużej firmy, uchodzącej za bardzo dobrze płacącą (branża elektroniczna). Codziennie udrażnianie rur falenica wpływało kilkadziesiąt CV i podań o pracę na stanowisko... portiera, sprzątaczki, pracownika ochrony, itd. Ale poszukiwanie specjalisty z zakresu np. mechatroniki trwało czasem całymi miesiącami, mimo oferowania przez firmę bardzo dobrych przepychanie rur anin warunków płacowych. Ale tak to jest... Nikt nie nauczy się fachu (nie mówię nawet o studiach zawodowych), tylko oczekuje pięciocyfrowej pensji z ukończonym gimnazjum i dwiema przepychanie kanalizacji konstancin lewymi rękami do pracy. Inną grupę stanowią tzw. "absolwenci" - po skończonych (niewątpliwie bardzo ciekawych) kierunkach typu Etnografia, czy Filozofia Przyrody - i ich teksty "nie po to skończyłem studia", żeby teraz pracować za 3 tysiące.Ja na przykład skończyłem technikum przepychanie rur włochy elektroniczne, ale nie mam praktyki w zawodzie. Głównie pracowałem jako operator maszyn CNC i konwencjonalnych. Nikt w zawodzie mnie nie chce przyjąć. Praktyka i doświadczenie. Nawet szansy ci nie dadzą. A i jako operator z wieloletnim doświadczeniem, udrażnianie rur Włochy ale bez kierunkowej szkoły też kręcą nosem.
Nie chodzi o "hobby" - często nie udrażnianie rur Ochota ma innej opcji. Jeśli zainwestowałeś cały swój majątek i do tego nabrałeś kredytów inwestycyjnych, to ciężko czasem zarobić na spłatę raty... Prowadzisz udrażnianie rur mokotów biznes, bo inaczej zostaniesz z masą przedsiebiorca okradal.ja nie zgine bo pogotowie kanalizacyjne Ursus zostana ze mna ci ktorzy wiedza ze nigdzue lepiej miec nie beda. Jakby chcieli to dawno by juz poszli. Nic na sile a wlasnie zwolnilam 7miu . Tylko ze ja mam gdzie zarobic i szukac nie musze i tym sie roznimy.W firmach w Polsce jest najczesciej slabe zaplecze socjalne, jest brudno, zimno i smierdzi udraznianie kanalizacji mokotów . Praca w naszym kraju to dolina emocjonalna i niedola finansowa. Odkad wyjechalem, czuje, ze zyje. Widze czasem na kolegow ze starej pracy, jak smutno patrza z przystanku na moj elegancki woz i udrażnianie rur ursus troche mi ich szkoda. Niedawno jeszcze ja tam stalem, oby juz nigdy. Opublikowane w 2019 roku wyniki badań nad stanem wielkiej płyty w Polsce, przeprowadzone przez specjalistów Instytutu Techniki Budowlanej, - o katastrofie nie ma mowy. Choć. Dzięki specjalnym premiom i dopłatom relikty minionej epoki mają nie tylko być trwałe, ale również zamienić się w niskoemisyjne bloki produkujące czystą energię. Dlatego też rząd proponuje, aby połączyć premię termomodernizacyjną z dodatkowymi benefitami dla wszystkich właścicieli i zarządców bloków. Energia ze słońca wykorzystywana jest do zasilania wind, oświetlenia korytarzy, przepychanie rur Piaseczno, Magdalenka wejść i otoczenia osiedla, maszynowni oraz hydroforni – czyli wszystkich części wspólnych budynków. To pozwoliło obniżyć rachunki mieszkańców.
Podobne rozwiązania chwalą Szczecina, jak choćby Wspólnota Mieszkaniowa , udrażnianie rur nowa iwiczna gdzie na dachu bloku zamontowano w sumie 96 baterii, czy Sopotu, gdzie 542 tzw. solary pojawiły się już cztery przepychanie rur mokotów lata temu na wszystkich budynkach spółdzielni mieszkaniowe
Państwo zamierza np. pokryć połowę kosztów remontów zewnętrznych ścian bloków, jeżeli właściciel zdecyduje się pogotowie kanalizacyjne Piaseczno nie tylko na docieplenie warstwą styropianu, wymianę okien i drzwi wejściowych do budynku, ale dodatkowo wprowadzi połączenia warstw fakturowej i nośnej budynku. Dzięki takim zabiegom budynek nie tylko nie będzie tracił energii, ale również stanie się bardziej trwały.
Nie tylko, pracodawcy , pogotowie kanalizacyjne piaseczno przyzwyczajeni przez lata do przebierania w pracownikach, nagle nie potrafią utrzymać ludzi, których mają przez lata. Nie mówiąc o nowo przyjętych, którzy szybko rezygnują zanim nawet rozpoczną na dobre pracę. Pracodawcy sami są sobie winni jeśli nie potrafią przyciągnąć pracownika. Dobry pracodawca na brak pracowników nigdy nie będzie narzekał.oczywiście. Dziwne, że przepychanie rur rembertów problem wynika z braku uczciwego dzielenia się zyskiem z pracownikami. Upraszczając na Zachodzie mamy tak: pracodawca 50%, pracownicy 40%, państwo 10% z podatków. U nas wygląda to tak: pracodawca udrażnianie rur rembertów 70%, państwo 20% pracownicy 10%. I o czym tu rozmawiać?
jolka 2018-11-07 19:51Zawsze pogotowie kanalizacyjne Ożarów mnie to zastanawialo dlaczego ludzie prowadzacy dzialalnosc gospodarcza wiecznie narzekaja ze jest ona nieoplacalna ale jednak ja prowadza. Czy robia to dla hobby? Skoro to nie przynosi zysku, a nawet czasami czytam ze udrażnianie odpływu to pracownik zarabia wiecej niz wlasciciel firmy to po co to robicie? Zamknijcie firmy i zatrudnijcie sie jako etatowy pracownik - bedziecie mieli haj lajf. udrażnianie rur Izabelin Po co sietak meczyc?

Tez uważam ze powinni siedzieć w pokojach hotelowych zamknięci elektronicznie przez 2-3 tyg wtedy przed wyjściem każdemu test i do domu. I tyle
_________________
wuko mokotów, , pogotowie kanalizacyjne, udrażnianie Brwinów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pon Mar 23, 2020 21:39    Temat postu:

Powrót do góry
KrzysiekMaruk



Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2020 09:08    Temat postu: Bezpieczeństwo Odpowiedz z cytatem

Masz rację - ludzie są nieodpowiedzialni bardzo!
Ja mam pytanie spoza tematu...

Czy jeżeli usunę ciążę, to będę mieć karę finansową czy pozbawienia wolności? Z tego co wiem kary pozbowienia wolności za aborcję na ternie Polski jest możliwe.. Dużo jest lekarzy, którzy wykonują takie zabiegi w swoim zaciszu.. Niestety nie zawsze jest to bezpieczna opcja :/ Nasi sąsiedzi jak Czesi lub Słowacy są bardziej liberalni Smile Prosze o przybliżenie tego tematu Smile
---
słowacja usuwanie ciąży


Ostatnio zmieniony przez KrzysiekMaruk dnia Wto Kwi 14, 2020 15:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtus



Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 11:44    Temat postu: odpowiedzialność Odpowiedz z cytatem

Może i tak ale kto zapłaciłby za ten hotel czy internat?? myślę że powinni zrobić całkowity zakaz wychodzenia np. na zakupy. Zamawiać tylko przez internet. Bo chyba tam najbardziej się ludzie zarażają
_________________
ekt katalog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Orrick



Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw Maj 14, 2020 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ściana tekstu Smile
_________________
serwis medyczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jalowytrawnik7



Dołączył: 29 Lip 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużym zagrożeniem są choroby np. zębów. Gdy ma ktoś takie problemy należy niezwłocznie udać się do specjalisty https://www.stomatologia-makara.pl/ . Ludzie którzy bagatelizują takie problemy są potem zmuszeni wstawiać sobie implanty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majchrzak81



Dołączył: 20 Sie 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 20, 2020 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największym zagrożeniem dzisiejszego świata jest uzależnienie od telefonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nidalee773



Dołączył: 23 Sie 2020
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie waszym zdaniem są największe zagrożenia naturalne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorinda



Dołączył: 07 Paź 2018
Posty: 49

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie tematy są niestety dosyć ciężkie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hassio23



Dołączył: 22 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2021 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie należy go unikać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Duch29



Dołączył: 06 Kwi 2020
Posty: 63

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2021 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak juz piszecie o implantach to warto napisac o https://prosmile.warszawa.pl/, z racji olbrzymiej wiedzy zaepolu na ten temat, to chyba jedyny gabinet gdzie moglbym sobie wszczepic implant . . . znaczy nie ja sobie tylko oni mnie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrutjan



Dołączył: 03 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Maj 03, 2021 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagrożeniem w internecie są włamania na konta bankowe i wszelkiego rodzaju oszustwa na portalach aukcyjnych typu olx. W przypadku, gdy ktoś padnie ofiarą tego przestępstwa, ma szansę na ratunek od https://prawnik.one/ czyli prawników działających w takich sprawach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Farasco22



Dołączył: 10 Maj 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pon Maj 10, 2021 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie jest największe zagrożenie dla środowiska?
_________________
Z prochu powstałeś i w proch sie obrócisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pariakin77



Dołączył: 28 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest bardzo duże zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olga001



Dołączył: 11 Lut 2021
Posty: 34

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma swoje zdanie

___
hotel międzyzdroje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Holszaki88



Dołączył: 31 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie są według was największe zagrożenia tego świata?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Maj 31, 2021 17:06    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gryficki Klub Fotograficzny Strona Główna -> Nasze prace Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 46, 47, 48  Następny
Strona 1 z 48
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Gryficki Klub Fotograficzny  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group