Forum Gryficki Klub Fotograficzny Strona Główna Gryficki Klub Fotograficzny
Gryficki Klub Fotograficzny

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

spojrzenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gryficki Klub Fotograficzny Strona Główna -> Wystawy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacko

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 16:38    Temat postu: spojrzenie Odpowiedz z cytatem

ydawałoby się, że takie rzeczy to tylko w Polsce. Czekam teraz tylko wyrok, kiedy sąd orzeknie, że kolor biały jest czarny a czarny jest biały. I to będzie wyrok ostateczny.
Hameryka3h temuTo się robi tak: Czarny to tak naprawdę szary a szary to brudny biały Smile
jp
4h temu
najskuteczniejsza terapia ...pozbawić rodzinę majątku
jaca
4h temu
mutacja pomroczności jasnej za wielką wodą
bchsz3
4h temu
cztery życia cztery razy śmierć
marian4h temualleluja i do przodu
baran
5h temu
a ile wziął sędzia?
Pieniądz zasłania oczy temidzie2h temu100 razy tyle ile za terapię
uczciwość3h temuU nas też tak jest i nikt nawet nie pomyśli że sędzia był przekupiony?
2bylec3h temuNie wziął nic. Donald T. do niego zadzwonił.
4you3h temusędzia nic nie wziął ,to jest demokracja,
mef3h temuA "pomrocznosc jasna" stwierdzona u nawalonego jak stodola syna pewnego "uczciwego" prezydenta-noblisty pamietacie? Tez biedak chory byl i pomimo spowodowania wypadku pierdel go ominal...
J.M.K.4h temuJuż jednemu "baranowi" napisałem, że jest baranem. Dla ciebie każdy sędzia nie wybrany przez P?iS? to "kasta", "złodziej" i "łapówkarz". W Stanach też.
Joseph4h temuJuż w starożytności mówili, nie ma sprawiedliwych sądów są tylko przekupni sędziowie
Ignacy4h temuTo jest amerykański model wymiaru sprawiedliwości znany z licznych filmów i na który to model nasza władza chętnie się powołuje.
wars4h temuPewnie tyle,żeby i u niego można było stwierdzić tą chorobę.
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 03, 2018 16:38    Temat postu:

Powrót do góry
jacko

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 16:41    Temat postu: następny Odpowiedz z cytatem

Za tę zbrodnię skazano Tomasza Komendę, ale jest nowy podejrzany. - Stają na głowie, żeby coś znaleźć. Zaraz po tej zbrodni przesłuchiwali i badali Irka. Wtedy DNA się nie zgadzało. To jakiś absurd - grzmi mama Ireneusza M.Sprawa Tomasza Komendy nadal nie schodzi z ust Polaków. Po 18 latach w więzieniu opuścił jego mury. Sprawa jednak toczy się dalej, bo jest nowy podejrzany. To Ireneusz M., który usłyszał zarzuty, kiedy Komenda był jeszcze zamknięty. Ale mama Ireneusza nie wierzy w jego winę."W zeszłym roku wpadli do mojego domu i dawaj robić rewizję. Szukali buta tej dziewczynki i kawałka pierścionka. Nawet mąkę mi wysypali, żeby sprawdzić, czy tam nic nie ma. To wszystko wydaje mi się mocno naciągane" - opowiada. Dodaje, że jej syn jest załamany. "Dzwoni z aresztu. Jest załamany, bo funkcjonariusze zmuszają go, żeby się przyznał. Nie wytrzymuje, chce się zabić" - wyjaśnia.
klimatyzacja ochota ochota montaż klimatyzacji ochota warszawa przeglądy klimatyzacji Warszawa
2 przepychanie rur piastów piastów udrażnianie rur piastów, udrażnianie rur Ursus piastow.lento.pl/przepychanie-rur-piastow-udraznianie-rur,6557478.html
udrażnianie rur raszyn raszyn Ireneusz M. nie przyznaje się do winy. Tak samo jak nie przyznawał się Tomasz Komenda. W 2004 roku został skazany na 25 lat więzienia za zabójstwo i zgwałcenie 15-latki. Teraz czeka, aż Sąd Najwyższy wznowi postępowanie w tej sprawie. - Jeszcze to do mnie nie dociera. Wciąż jest we mnie adrenalina. Trzeba czasu, żeby to wszystko ze mnie zeszło i żebym uświadomił sobie, gdzie jestem - mówił niedawno w rozmowie z dziennikarzem TVN.przepychanie rur Raszyn udrażnianie kanalizacji okęcie, okęcie przepychanie rur okęcie
Za Ireneuszem murem stoi także jego była żona. "Rozwiedliśmy się i nie interesuje mnie jego los. Ale przez wszystkie wspólne lata Irek zachowywał się normalnie. Czy morderca tak by potrafił?" - mówi Katarzyna W.
jacko

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak trafiłem do aresztu, musiałem poznać zasady. Kto ich nie znał, ponosił kary. Jak postawiłem gołą stopę na podłogę, współosadzeni przygotowywali czajnik wrzątku i lali mi na stopy. To był rodzaj nauczki. Byłem uznawany za pedofila i to nie tylko przez osadzonych. Także wychowawca, oddziałowi pluli w moją stronę. Musiałem się z tym godzić - zdradził.ten chłopak przeszedł horror w więzieniu,
musi ktoś odpowiedzieć za to --- policja, prokurator i sędzia,
na dodatek sąsiadka,powinna iść do kicia za to co mu zrobiła,
Koks1h temuTak teraz wsadza kolrjnego niewinnego na 20 lat az morderca w spokoju umze a kto sie zajmnie tymi vo zawinili co nieslusznie skazuja ludzi powinno powstac praeo nad prawem aby. Sedziowie nieobchodzili sie ze soba bezkarnie zeby wiedzieli ze za krycie kogos i pograzenie kogos moze ich spotkac sad niech zamkna na 4 lata. Tego sedzie za zniszczenie zycia i.mienia komendy a posadzic go tak jak komende chocby za niewinnosc mysle ze jak by go przesluchac po 2 latach to juz by niebyl taki niewinny. Z smiesznym usmie hem
Daria2h temu3xx zginęła w brutalny sposób młoda dziewczynka sprawa nie jest zakończona użalamy się nad P Tomkiem słusznie bo to człowiek oddano go matce rodzinie ale kto odda matce rodzinie Małgosię? winnych nie ma dowody na nich raz są a raz nie ma jak to rozumieć?
Victor Vector3h temuZa fałszywe oskarżenie kara powinna być symetryczna
alek4h temuChciałbym aby za "wrabianie" lub próbę "wrobienia" kara była "symetryczna". Jeśli komuś grozi 15 lat na tyle idzie "kłamczucha".
Ile słyszy się o zagrywkach poniżej pasa. Jeśli miałaby świadomość kary to i w sądach mniej spraw by było.
Diabolo_Molo

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem o co za bardzo w tym chodzi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FelippO

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio spojrzałem na swoje plecy i się przestraszyłem! Mam tak obrzydliwy i wstydliwy zarazem problem a mianowicie zmagam się z dużym owłosieniem na plecach. Postanowiłem to zmienić i zapisałem się na zestaw zabiegów depilacji laserowej w https://vectusgdynia.pl. Mam nadzieję, że to rozwiąże mój problem. Smile
Powrót do góry
RadosnyMichal

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depilacja to super pomysł na pozbycie się problemu z owłosieniem! Nie tylko mężczyźnie mogą z tym mieć problem, ale również kobiety. Szczególnie uciążliwy może być dla nich wąsik na twarzy, dlatego warto pozbyć się go depilacją laserową. Zabieg sam w sobie jest komfortowy i bezbolesny. Więcej informacji na ten temat dowiecie się z https://depilacjavectus.pl/depilacja-wasika-laserem/. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
oliwcia

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow, ale historia... I pomyślałby człowiek, ze to go na pewno nie obowiązuje
pasiflora

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, nie przesadzajmy z tym hejtem na sędziów, bo my czasem troszkę naginamy prawdę aby opowiedzieć o sobie w dobrym świetle.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 11, 2018 12:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gryficki Klub Fotograficzny Strona Główna -> Wystawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: